Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takže tento klub rozjíždím,protože mě zaujal jeden blog tak jsem neváhala a začala tvořit...klubová stránka ještě není hotová kdo bude chtít do klubu vstoupit bude muset vyplnit testík,který mi poví o vašich schopnostech a jestli se do klubu hodíte.

Jinak testík by měl být hotový již zítra hned jak ho dodělám tak ho sem na mé stránky.
Pozorně čtěte co se na té stránce s testem je napsáno jsou to informace,které by měl znát ten kdo chce vstoupoit do klubu.


MAXIMÁLNÍ POČET LIDÍ V MÉM KLUBU JE 15. PŘESNĚ V TESTU JE 15.OTÁZEK TAK NEVÁHEJTE A POŠLETE MI HNED VÁŠ HOTOVÝ TEST MEILEM A PROSÍM PŘÍLOHOU ATˇ V TOM MÁM POŘÁDEK KDO TO NEBUDE MÍT V PŘÍLOZE NEVADÍ,ALE PROSÍM POSÍLEJTE MI TO V PŘÍLOZE BUDETO TAK LEPŠÍ A JÁ VÁM HNED POŠLU VÝSLEDKY A DOKUMENTY(TEDY JESTLI BUDETE ČLENEM).

co musíte znát,aby jste do klubub měli větší šanci vstoupit??

-musíte mít přečteny všechny díli Harry Pottera(kromě toho posledního) a poslat mi na meil váš krátký příběh o Harrym Potterovi(shrnutí všech dílu-prosím zvláštˇ každý díl-když mi to pošlete tak máte větší šanci do kubu vstoupit)

-musíte znát základní kouzla
-musí vám být maximálně 11-15let
-musíte umět dobře číst

Tyto věci by jste mě li umět(vědět),aby jste do kubub vstoupili-samozřejmě že hlavně záleží jak napíšete testík podle toho se rozhodnu jinak své krátké příběhy,dotazy a jiné věci okolo příjmutí do klubu mi pište na tento meil lenkalaskorodová15@seznam.cz

S pozdravem Míša(Lenka Láskorodová)

STRÁNKA KLUBU je hotová,ale probíhají tam přípravy pro vaše přihlášení